Робота в Ізраїлі для жінок

woman_workБагато громадян України їдуть до Ізраїлю не тільки з метою відпочинку або лікування, але і в надії знайти гарну роботу і покращити своє матеріальне становище. Для більшості громадян України важка робота не є надзавданням, адже умови працевлаштування в Україні в деяких випадках вимагають істотних моральних і фізичних затрат.

В Ізраїлі можна знайти некваліфіковану роботу, яка не вимагає наявності диплома і суттєвого досвіду, рекомендується лише мінімальне знання англійської мови і величезне бажання працювати.

Робота для жінок в Ізраїлі — це постійне або сезонне працевлаштування, в залежності від запропонованих роботодавцем вакансій. Українські жінки затребувані в Ізраїлі в якості домробітниць, нянь, медсестер в реабілітаційні центри та будинки пристарілих, прибиральниць в офісах і на дому, оскільки вони відповідальні, господарські, милі і добрі, і добре справляються з поставленими завданнями. В даний час наша компанія надає наступні вакансії на роботу в Ізраїлі для жінок:

  • Доглядальниця в будинку для людей похилого віку або на дому;
  • Помічник медсестри в реабілітаційні центри;
  • Прибиральниця офісів, будинків або готелів;

Середня зарплата на цих вакансій становить 1500-2000 доларів, графік роботи — 8-12 годин. Харчування і житло в деяких оплачується роботодавцем (якщо мова йде про доглядальницях на дому, або прибиральницях будинків). Робота для жінок в Ізраїлі користується попитом серед українок різного віку.

Варто пам’ятати, що в Ізраїлі більше затребувані жінки у віці від 40 років, в той час як робота для чоловіків в Ізраїлі навпаки передбачає наймання працівника у віці до 45 років на більшість професій.

Крім цього, на деяких вакансіях допускаеться працевлаштування як чоловіків, так і жінок — це продавці в супермаркети, прибиральники офісів і будинків, працівники на заправках, молодший медичний персонал в реабілітаційні центри та будинки пристарілих. У більшості випадків така робота не користується попитом серед ізраїльтян, тому дуже часто роботу в Ізраїлі пропонують жінкам з України. Така робота для жінок в Ізраїлі без знання мови і наявності диплома про спеціальну освіту досить вигідна.

Робота для жінок в Ізраїлі передбачає відповідність найбільш важливим вимогам. Якщо Ви бажаєте працювати в Ізраїлі, впевніться, що Ви їм відповідаєте:

  • Відсутність родичів першої лінії в Ізраїлі;
  • Відсутність судимостей;
  • Громадянство України;

У Вас є величезне бажання працювати якісно і заробляти гроші.

Робота для жінок в Ізраїлі — це хороший шанс українкам заробити хороші гроші і здійснити свої давні мрії — купити нерухомість, автомобіль і просто поліпшити своє матеріальне становище.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

35 − = 30